Logo alternatiu campanya recollida electiva de residus a Inca

Daj się przekonać, że możesz realizować projekt zdalnie


W dobie Internetu pandemia nie oznacza zerwania kontaktu z innymi. Kiedy nie ma możliwości na spotkanie na żywo, możesz organizować spotkania z zespołem online. Większość zadań przy realizacji projektu również wykonasz za pośrednictwem komputera czy telefonu! Dzięki pracy zdalnej nauczysz się wielu programów, z których korzystają teraz firmy na całym świecie. Nie przekonasz się, jak nie spróbujesz!
Zarejestruj się na platformie i przejdź do sekcji przewodniki. Na każdym etapie będziemy pokazywać Ci darmowe programy, dzięki którym wykonasz zadania sprawnie i bez wychodzenia z domu! Dodatkowo na każdym etapie możesz zagadać do mentora lub na nasz kontakt.
Pozyskaj partnerów, patronaty i media bez wychodzenia z domu


Nie tylko Ty działasz teraz zdalnie, pracuje tak większość organizacji na świecie. Dzięki temu dotrzesz do partnerów przez maila, telefon czy umawiając spotkanie online. O partnerach porozmawiamy na etapie realizacji projektu. Zarejestruj się na platformie i śledź przewodniki.
Pamiętaj, masz wpływ na innych online


Internet wpływa na nas codziennie. Za jego pośrednictwem można przekazywać informacje, budować wizerunek, tworzyć społeczność i WPROWADZAĆ ZMIANĘ SPOŁECZNĄ. Większość społeczeństwa jest teraz w Internecie - złap ich tam, niech korzystają z Twojego projektu!
Zgarniaj wskazówki, korzystaj z naszej pomocy i podpowiedzi


W Zwolnionych możesz liczyć na pomoc! Po zarejestrowaniu masz dostęp do: krótkich, praktycznych przewodników, które poprowadzą Cię przez realizację projektu, także tego zdalnie! Mentora, czyli osoby, która z sukcesem zrealizowała swój projekt i jest chętna, by wesprzeć Cię w tej przygodzie nas, zespołu Zwolnionych z Teorii, który odpowie Ci na wszystkie pytania i wątpliwości, jeśli napiszesz na kontakt.
Wykorzystaj czas spędzony w domu na rozwój kompetencji


Realizacja projektu jest szansą na zdobycie praktycznych kompetencji, którymi pochwalisz się w przyszłości na rozmowie o pracę. Dodatkowo wyróżni Cię działanie w czasie pandemii. Zachęcamy do działania szczególnie teraz, gdy inne aktywności dodatkowe utrudnia pandemia. Załóż projekt do 30 listopada i zdobądź międzynarodowy certyfikat za swoje działania. To rzeczywisty rozwój bez wychodzenia z domu, wykorzystaj tę szansę!

Per resoldre els dubtes que poden sorgir al llarg de la implementació del nou sistema de recollida selectiva, vos deixam amb un seguit de temes i qüestions per ajudar-vos a resoldres els dubtes més freqüents. Tanmateix podeu contactar al servei a través del formulari, o bé telefonar al 871 91 42 03.